شرایط ارسال و عودت کالا

شرایط حمل و نصب کالا

 • ارسال کلیه محصولات رایگان است.
 • به جهت جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، خرید لوازم خانگی و صوتی و تصویری برند «جی پلاس» فقط به شرط نصب امکانپذیر است. ضمناً در هنگام تحویل کالا، راه اندازی و نصب نیز همزمان صورت می‌پذیرد. بنابراین اگر خریدار نسبت به نصب محصول ممانعت کند، "سایت" ناچار است از تحویل کالا خودداری و آن را عودت دهد. بدیهی است در این صورت هزینه ارسال و عودت کالا به عهده "مشتری" خواهد بود.
 • ارسال لوازم خانگی بزرگ فقط به شهرهای زیر مقدور می‌باشد و "سایت" در حال حاضر مسئولیتی در قبال ارسال کالا به سایر نقاط کشور بر عهده نخواهد داشت:

استان

شهر

تهران

تهران، آدران، اسلامشهر، اندیشه، باقرشهر، بهارستان، بومهن، پاکدشت، پردیس، پرند، جاجرود، حصارک، دماوند، رباط کریم، رودهن، شهر قدس، شهرری، شهرک اندیشه، شهریار، فشم، فیروز کوه، قرچک، کهریزک، گیلاوند، لواسان، نسیم شهر، ورامین و الوند

البرز

کرج، اشتهارد، شاهین ویلا، طالقان، فردیس، کمال شهر، گوهردشت، مارلیک، ماهدشت، محمدشهر، مشکین دشت، ملارد، مهرشهر، نظر آباد و هشتگرد

قم *

قم و سلفچگان

قزوین *

قزوین، قزوین (محمدیه)، آبیک و شهر الوند

آذربایجان شرقی

تبریز

اصفهان

اصفهان

خراسان رضوی

مشهد

فارس

شیراز

مازندران

رویان، نور، ایزدشهر و محمودآباد

 * سفارشات استان‌های قم و قزوین پس از هماهنگی با خریدار، حداکثر طی 7 روز کاری ارسال و تحویل داده خواهند شد.

 • ارسال سریع صرفا در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 الی 17:00) برای محصولات تلفن همراه، لوازم جانبی و لوازم خانگی کوچک و فقط در مناطق 22 گانه شهر تهران میسر می باشد. بدیهی است سفارشات بعد از ساعات مذکور، در روز بعد رسیدگی و ارسال خواهند شد.
 • ارسال محصولات موبایل، لوازم جانبی و لوازم خانگی کوچک به سراسر کشور امکان پذیر می‌باشد که با توجه به ارسال این محصولات از طریق شرکت پست (به جز مناطق 22 گانه تهران)، تحویل آن‌ها از 72 ساعت تا 7 روز کاری زمان می‌برد.
 • آدرس درج شده توسط "مشتری"، باید مکانی مشخص و دارای هویت باشد.
 • در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم و جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، سفارش های تعدادی و عمده، همچنین سفارش مشتریانی غیر از مصرف کنندگان نهایی، لغو می‌گردد و سایت مسئولیتی در قبال رسیدگی به این نوع از درخواست‌ها نخواهد داشت.

 

شرایط بازگرداندن کالا

 • عودت کالا فقط در هنگام تحویل و نصب همزمان کالا و با شرایط زیر امکانپذیر است:
  به دلیل وجود اختلاف در مدل، رنگ و سایز کالای خریداری شده سفارشی با کالای ارسالی و یا در صورت مشاهده ایراد فنی یا ظاهری که به تایید تکنسین نصب شرکت رسیده باشد. در این حالت ها، عودت کالا به عهده "سایت" و رایگان است.
 • خرید کولرهای گازی منوط به کارشناسی تکنسین شرکت تامین کننده کالا بوده و در صورت خرید بدون تایید کارشناس رسمی تامین کننده، برگشت کالا حتی با وجود سایر شرایط برگشت، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 • در صورت عدم دریافت کالا توسط "مشتری" به هر دلیلی غیر از موارد فوق، برای مثال عدم حضور "مشتری" در ساعات تعیین شده جهت تحویل کالا، ممانعت از نصب کالا یا انصراف از خرید در هنگام تحویل کالا، وجه پرداختی با کسر هزینه ارسال و نیمی از هزینه حمل اولیه بابت عودت کالا، محاسبه و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب "مشتری" واریز می‌گردد. (هزینه‌های ارسال و تحویل، بر اساس نرخ‌های مصوب سایت محاسبه خواهد شد.)
 • در صورتی که "مشتری" از خرید خود منصرف شود لازم است مراتب انصراف خود را نهایتاً ظرف مدت 12 ساعت پس از نهایی شدن سفارش و پیش از ارسال کالا اعلام نماید.
 • تصاویر مربوط به محصولات، صرفاً جهت اطلاع بیشتر "مشتری" می‌باشد و وجود اختلافات جزئی بین تصاویر و کالا مغایرت محسوب نشده و مشمول بازگشت کالا نمی‌گردد.

 تاریخ آخرین به روز رسانی: دوشنبه، 25 آبان 1399

نظرات